Autovõtmed

AUTOVÕTMED Tartu/Valga

Pakume professionaalseid teenuseid, nagu autovõtmete valmistamine, võtmete taastamine ning võtmete korpusi ja muid osi vahetavad teenused.Teie autovõtmega seotud vajadustes.

Kui teil on küsimusi või vajate abi, võite meile julgelt kirjutada!

Autovõtmed

Kõik Teenused

Sinu sõidu algus on võtmest!

Autovõtmed
Autovõtme koopia valmistamine

Valmistame uusi autovõtmeid erinevatele sõidukitele. Võtmed võivad olla mehaanilised või elektroonilised,vastavalt sinu auto vajadustele.

Autovõtmed
Autovõtme taastamine

Autovõtmed on kadunud?
Taastame kahjustatud või kaotatud autovõtmeid. See hõlmab võtme lõikamist ja programmeerimist vastavalt sõiduki nõuetele.

Autovõtmed
Autovõtme korpuse vahetus

Vahetame välja kahjustatud või kulunud autovõtmete korpused uute vastu, et tagada parem vastupidavus ja funktsionaalsus.

Autovõtmed
Autovõtme osade vahetus

Vahetame välja erinevad võtmeosad, nagu nupud, akud või elektroonilised komponendid, et tagada võtme korrektne toimimine.

Autovõtmed
Autovõtme luku remont

Teostame lukkude remonti, sealhulgas sõiduki ustel, pagasiruumil, süütelukul jne. Remondi käigus kõrvaldame kulumise, määrdumise või muud defektid, tagades lukkude nõuetekohase toimimise.

Autovõtmed
Autovõtme patarei vahetus

Autovõtmete patareide vahetust, et tagada elektrooniliste võtmete korraline töö. Vahetame vanad või tühjad patareid uute vastu, mis tagab võtme õige signaali ja funktsionaalsuse.

On küsimusi ? Kirjuta meile !

  meie Blog

  Meie blogis esitame üksikasjalikult kõik meie tehtud tööd. See on koht, kus jagame oma projekte, protsesse ja saavutusi.

  Autovõtmed
  Autovõtmed
  Autovõtme koopia
  Autovõtmed
  Call Now Button