Autovõtmed

AUTOVÕTMED Tartu/Valga

Pakume professionaalseid teenuseid, nagu autovõtmete valmistamine, võtmete taastamine ning võtmete korpusi ja muid osi vahetavad teenused.Teie autovõtmega seotud vajadustes.

Kui teil on küsimusi või vajate abi, võite meile julgelt kirjutada!

Kõik Teenused

Sinu sõidu algus on võtmest!

Autovõtme koopia valmistamine

Valmistame uusi autovõtmeid erinevatele sõidukitele. Võtmed võivad olla mehaanilised või elektroonilised,vastavalt sinu auto vajadustele.

Autovõtme taastamine

Autovõtmed on kadunud?
Taastame kahjustatud või kaotatud autovõtmeid. See hõlmab võtme lõikamist ja programmeerimist vastavalt sõiduki nõuetele.

Autovõtme korpuse vahetus

Vahetame välja kahjustatud või kulunud autovõtmete korpused uute vastu, et tagada parem vastupidavus ja funktsionaalsus.

Autovõtme osade vahetus

Vahetame välja erinevad võtmeosad, nagu nupud, akud või elektroonilised komponendid, et tagada võtme korrektne toimimine.

Autovõtme luku remont

Teostame lukkude remonti, sealhulgas sõiduki ustel, pagasiruumil, süütelukul jne. Remondi käigus kõrvaldame kulumise, määrdumise või muud defektid, tagades lukkude nõuetekohase toimimise.

Autovõtme patarei vahetus

Autovõtmete patareide vahetust, et tagada elektrooniliste võtmete korraline töö. Vahetame vanad või tühjad patareid uute vastu, mis tagab võtme õige signaali ja funktsionaalsuse.

On küsimusi ? Kirjuta meile !

    meie Blog

    Meie blogis esitame üksikasjalikult kõik meie tehtud tööd. See on koht, kus jagame oma projekte, protsesse ja saavutusi.

    Autovõtme koopia
    Call Now Button